Що брати на “Гурби”. Частина 4. Спорядження та корисні речі

Без вступу і лірики. Нижче мої роздуми про те, що брати на “Гурби-Антонівці” тому, хто їде туди вперше і має не достатньо знань, щоб вирішити це самостійно. Для більш просунутих раджу ознайомитися з моїм іншим матеріалом: Гурби-Антонівці. Висновки по спорядженню.

Отже, крім боїв з суперником та диверсантами, постійного ходіння по піску та болотах, поїдання маминих бутербродів ти ще іноді спатимеш. А ще тобі потрібно буде в чомусь носити свої речі і чимось накриватися від дощу. Підемо по пунктах, ти будеш:

Спати

Тобі знадобиться спальник і килимок (карімат).

Спальник береш який є — це не Карпати і не Кавказ, тому брати щось круте не варто. Не факт, що взагалі доведеться ним скористатися :-)

Також іноді бувають ситуації, що на тебе нападають коли ти спиш. В такому випадку з тобою не панькаються і можуть зі спальника просто витрушувати. Так що спальник можуть і вимазати/затоптати/пошкодити. Якщо є старий — бери старий. Хочеш купити новий — звертайся у TopRope.com.ua — для затверджених учасників гри вони дають 10% знижки на необхідне спорядження (і можуть привезти прямо на гру).

Килимок (карімат, каремат, пінка, ізомат, підстилка тощо) — це для того, щоб ти не відморозив нирки на сирій землі. Навіть найкращий спальник смокче банан, якщо під ним немає килимка. Бери будь-який, який знайдеш. Я люблю дешеві українські килимки Вердані. В травні земля ще холодна. Карімати часто губляться. Пам’ятай, що купуючи Іжевські карімати (торгован марка ISOLON), ти спонсоруєш окупанта.

Намет не потрібен. Стільці, крісла, дивани, матраси, драбина, перфоратор, магазинні ваги теж залишаються вдома.

Сидіти

Сидушка допоможе не відморозити пристрій для продовження роду. Під час переходів часто трапляються короткі зупинки, під час яких тобі обов’язково захочеться примостити п’яту точку на пісочок, або повалену сосну. Вони холодні. А сидушка може завжди висіти у тебе на поясі і не заважатиме, а у підходящий момент підмостиш її куди треба.

Також на них зручно розкладати їжу, ними добре роздмухувати багаття і робити багато різних побутових справ.

Накриватися від дощу

Купи 3 метри поліетиленової плівки у формі труби. Продається на будь-якому базарі в магазині “Хазяюшка”. Вона має ширину 1,5 метри, і все