Що брати на “Гурби”. Частина 3. Гігієна та аптечка

Без вступу і лірики. Нижче мої роздуми про те, що брати на “Гурби-Антонівці” тому, хто їде туди вперше і має не достатньо знань, щоб вирішити це самостійно. Для більш просунутих раджу ознайомитися з моїм іншим матеріалом: Гурби-Антонівці. Висновки по спорядженню.

Ця частина буде про те, як повернутися додому в придатному до використання стані. Знову таки — загальні рекомендації, бо у всіх організм по-своєму сприймає відсутність душу, натертості на ногах, укуси п’явок та гадюки європейської.

Гігієна — ворог бандерівця

Жартую. Так говорили в одній організації (не в МНК). Але це не правда, митися ти будеш. Єдине що — доведеться робити це в холодній (дуже холодній) річці і підручними засобами. Гарячого душу і масажу “шиацу” не буде.

Мило і рушник

Невеликий шматочок мила і невеликий рушник можуть стати у нагоді. Під час привалів на Іловиці, як правило, є 10-15 хвилин щоб вскочити у воду та/або помити під пахвами, між ногами, коротко стрижену голову. Можна скористатися цим шансом. Також, якщо після гри буде час, на річці можна буде помитися більш ретельно.

В принципі рушник можна замінити і футболкою, а мило — піском :-) Рідке мило, гелі для душу, шампуні, банний рушник залишаєш вдома. Рулить рушничок з мікрофібри, якщо є бажання додати до водних процедур трохи комфорту. Але носити його тобі, скоріш за все, буде взападло.

І пам’ятай — мити жо… треба НИЖЧЕ за течією від того місця, де люди набирають воду.

Зубна паста, щітка, нитка

Якщо ти фанат чистоти — бери. Якщо ні — 3 дні можна потерпіти і обійтися жувальною гумкою. Одразу скажу, що почистити зуби шансів буде мало.

Туалетний папір

Знадобиться небагато. Від стресу за 3 дні може і не знадобитися. :-) Але взяти треба обов’язково.

Брати не цілий рулон (не зручно), а відстоків 20-30 від нього так, щоб влазив в кишеню і не заважав. Обов’язково треба ретельно запакувати він промокання.

Також, якщо будеш готувати якісь мівінки-супчики, можна взяти того ж паперу для витирання посуду. Це набагато легше, аніж мити його.

Пам’ятай! На терені треба гадити так, щоб потім в твою купу ніхто не вступив — залазь у кущі або закопуй. Неприємно дивитися на ліс, серед якого лежать