Новий надлегкий газовий пальник Fire Maple FMS-300T

Порівняно нещодавно я писав про неанонсований новий надлегкий пальник від китайців: Fire Maple FMS 300T.
Тепер я вважаю своїм обов’язком повідомити про те, що модель вже доступна на світовому ринку і хоча на сьогодні (22.01.2012) в Україну новинка ще не приїхала, деякі магазини уже пропонують купити Fire Maple FMS 300T.

Що ж це за новий звір? Новинка має потіжність 2800 Вт, 3 складані підпірки для казанка, не обладнана п’єзопідпалом, а розміри в складеному стані усього 52х37 мм.

На жаль потестувати пальник особисто мені ще не вдалося, але зеякі зарубіжні блогери вже пишуть про нього відгуки, і, часом, доволі несхвальні.

Так, 300T полегшав на 4 грами порівно з попереднім рекордсменом Fire Maple 116T (вага 48 гр) і став значно компактнішим за нього. Як видно з фото, компактність досягається за рахунок зменшеної площі розсіювача полум’я та оригінальної конструкції складаних підпірок.

Пальник заявлений як титановий, але моя суб’єктивна думка – титану можна було вставити і побільше. В конструкція просто дофіга міді і сталі.

Блогер tracksterman (http://tracksterman.tumblr.com/) пише також і про те, що форма полум’я залишає бажати кращого. На його думку воно є занадто концентрованим у центрі. Для кип’ятіння води це може бути добре, але при готуванні їжі може заважати, оскільки дуже сильно перегрівається центр казанка. Так само несхвальним є його відгук про перегрівання самого пальника в процесі роботи: після нетривалого горіння FMS-300T стає настільки гарячим, що взяти його в руки практично не можливо. До того ж це “чудо” просто відмовляється працювати в перегрітому стані.

Що ж до роздрібної ціни на пальник, то вона орієнтовно починатиметься від 600 грн (UPDATE: пальник з’явився на ринку з ціною від 345 грн), що (не) набагато більше ніж ціна FMS-116T.
Отримуючи надзвичайно компактний та легкий пальник, доводиться втрачати в чомусь іншому. Можливо Fire Maple FMS-300T все таки знайде свою нішу серед поціновувачів надлегкого спорядження не зважаючи на ціну та недоліки конструкції.

Конус.
На текст поширюється дія
Закону України про авторські і суміжні права.