Скельники Wild Climb Fire XSG

Давно мріяв про нові тапки, та все не було можливості придбати щось замість моїх стареньких секондівських Five Ten Coyote, які я розтоптав вже просто в кеди. Стримували аж занадто високі ціни – не хотілося віддавати 150 баксів за серйозну модель, і не хотілося в той же час купувати якусь ЛаСпортівну Мамбу з гівняненькою гумою.

Скальники Wild Climb Fire XSG

Для чого? Займаюся в основному в залі вже кілька років. Буваю в Кременчуці на гранітних кар’єрах, в Криму. Тому критерії вималювалися наступні:

Ціна: 500-700 грн
Кріплення: липучки або шнурки
Гума: щось прогресивне, а не звичайний Vibram
Підошва: тверда
Колодка: неагресивна або помірної агресивності

Після довгих перечитувань відгуків, оглядів, стократного передивляння сайтів Інтернет-магазинів мій вибір впав на модель Wild Climb Fire XSG.

В Україні є офіційний представник, який, до речі також і переклеює скельники (на Wild Climb ще і знижка 10%). На їхньому сайті є хороший список дистриб’юторів. Купити скельники вирішено в Інтернет магазині туристичного спорядження TopRope.com.ua – вони доставляють безкоштовно по Харкову, і можна вибрати з кількох розмірів який більше підійде. До того ж вони є єдиним представником Wild Climb в Харкові.

Доставили в день замовлення пару 45-го розміру, 45,5 та пару 44-го. Менеджер запевнив, що модель тягнеться на 1-3 розміри (як стверджує виробник). На свою “мрію аквалангіста” 48-го розміру я з успіхом натягнув 44-ті скельники. Забігаючи вперед скажу, що за тиждень я їх розтягнув, а після 2-х навіть почав одягати без пакетиків.

А тепер про враження.

Плюси

Добре тримають мізери. За рахунок проміжної підошви в передній частині носик жорсткий і гострі краї каміння пальці не ріжуть.

Липучки зручно фіксують ногу, особливо в центральній частині.

П’ятка сидить на своєму місці і не “пуста”.

Переклейка в Києві у офіційного представника WildClimb зі знижкою 10% .

 

Мінуси

Мабуть перебрав із запасом по розміру, пальці трохи стирчать, тому рант зтирається. Реально брати треба як рекомендує WildClimb.

Є там невідомо для чого резинка між липучками, так от вона відривається згодом. Мабуть і на краще 🙂

Вердикт

Не поступаються топовим моделям більш відомих виробників. І ціна дуже адекватна.

Дивно, але на Харків виявився лише один магазин, і той “Інтернет-“.