WD-40 анонсували лінію хімії для велосипедів

Американська компанія WD-40, відома своїм одноіменним засобом для змащування та видалення води з механічних з’єднань, анонсувала нову лінію хімічних рідин для велосипедів.

Після року розробки WD-40 представлять нові товари серії “WD-40 BIKE” на найбільшій щорічній виставці Північної Америки – Interbike, що проходитиме 19-21 вересня 2012 року в Лас-Вегасі (США).

Поки що виробник не розповсюджує інформації про те, чим відрізнятиметься нова лінія від оригінального спрею WD-40. Втім матеріали, поширені для загалу стверджують що нова лінія міститиме створені спільно з професійними веломеханіками сухі та вологі мастила для велосипедних ланцюгів, знежирювач, пінний засіб для миття байка та засіб для захисту рами.

Новостворений підрозділ “WD-40 BIKE”, займатиметься лише засобами для обслуговування велосипедів.

Нові товари надійдуть в спеціалізовані веломагазини США у сезоні 2013 року. Про поставки на світовий ринок нічого наразі не відомо.

WD-40 Bike Degreaser

WD-40 Bike Degreaser

Компанія WD-40 відома у всьому світі своїм унікальним аерозольним змащувачем який випускається під такою ж торговою маркою. Аерозоль був розроблений Норманом Ларсеном у 1953 році для компанії, яка тоді називалася Rocket Chemical Company. Спочатку засіб позиціонувався як водовідштовхувальний препарат для військової промисловості (начебто використовували для ядерних ракет), але через кілька років стало зрозуміло, що в побуті його чекає не менший спектр застосувань.

За корпоративною легендою, формула аерозолю (яка досі є величезною корпоративною таємницею, і навіть не запатентована щоб не розкривати подробиць технології виробництва) була розроблена з 40-ої спроби. Тому чудо американського хімпрому і називається за скороченням від англ. Water Displacement — 40th Attempt (водовідштовхування – 40-ва спроба).