Сумчани, підтримайте Олега Медуницю!

Олег МедуницяМолодіжний Націоналістичний Конгрес і Конус особисто закликають всю національно-патріотичну громадськість підтримати справжнього патріота, стійку і сильну людину, колишнього голову Молодіжного Націоналістичного Конгресу Олега Медуницю у прагненні представляти та захищати інтереси українців у майбутньому складі Верховної Ради.

Олег Медуниця відомий як активний учасник Революції на граніті, Помаранчевої революції, колишній заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Лаврика, очолює неурядову організацію «Бюро аналізу політики», яка протягом кількох років викривала корупційні схеми нинішньої влади, перебуваючи в жорсткій опозиції до неї.

Медуниця є єдиним кандидатом в депутати від Об’єднаної опозиція по округу №157 (Суми).

Оскільки він не пов’язаний з великим бізнесом та олігархами, вести самостійно боротьбу проти кандидатів від діючого режиму, який для просування своїх кандидатів не цурається жодних методів, дуже важко, адже кампанія потребує значної фінансової та людської підтримки.

Враховуючи вищевикладене, звертаємося до всього патріотичного товариства, до всього членства та прихильників із закликом підтримати Олега Медуницю в його боротьбі.

Як можна допомогти:

1) Долучитись до збору коштів у виборчий фонд Олега Медуниці здійснивши переказ за такими реквізитами:

Кандидат у народні депутати України
Медуниця Олег Вячеславович
Поточний рахунок № 26431500226847
ПАТ «БАНК ФОРУМ»
Код банку (МФО) 322948
Ідентифікаційний номер 2614004638
Призначення платежу: +; 3; ПІП (повністю) платника; дата народження; домашня адреса; внесок до виборчого фонду кандидата в депутати Олега Вячеславовича Медуниці.
Мінімальна сума внеску – 10 грн.

Обов’язково перевіряйте щоб призначення платежу не містило скорочень чи неточностей ваших персональних даних – анонімні перекази за законом не можуть бути зараховані до фонду.

2) Поширити інформацію серед друзів, розмістити інформацію про Олега Вячеславовича (персональний блог http://olegmedun.livejournal.com) у соцмережах.

Дякую за допомогу!

P.S.: Олега Вячеславовича знаю особисто, і відповідально заявляю про його чесність і вірність ідеям. Якщо після обрання народним депутатом він перебіжить в коаліцію з партією регіонів або комуняками – дозволю першому хто звернеться насрати мені в кишеню.