Європейські виробники відкликають самостраховки для ViaFerrata

Чеська компанія Singing Rock заявила про відкликання з ринку комплектів самостраховок для Via Ferrata моделей EASY GO XP, EASY GO XP LOCK, EASY GO XP COMPLETE.

UPD: про відкликання також заявили Edelweiss, Stubai Bergsport, AustriAlpin, Climbing Technology

Якщо Ви встигли купити одну з цих самостраховок, текст нижче для Вас.

Як ідентифікувати бракований виріб?
Відкликання актуальне для наборів SINGING ROCK Via Ferrata Set вироблених у 2010, 2011 та 2012 роках таких моделей (зверніть увагу на артикул):
EASY GO XP (C2304)
EASY GO XP COMPLETE (C2305)
EASY GO XP LOCK (C2306)

   

Причина відкликання

В деяких випадках стропа еластичних вусів самостраховки після тривалого використання може значно втратити у своїй міцності. Тому самостраховка перестає відповідати вимогам стандартів безпеки, або відповідає їм лише частково, що у випадку екстремального навантаження може призвести до її руйнування та створення аварійної ситуації із загрозою життю людини.

Якщо Ви маєте в своєму арсеналі вказані вироби, НЕГАЙНО припиніть їх використання.
.

До сьогодні виробник не отримував повідомлень що дефект проявився в умовах нормального використання самостраховок. Втім Singing Rock діє на випередження і відкликає всі вироби вказаних моделей для заміни еластичних строп на нееластичні. Повернути товар можна безпосередньо виробнику, або уповноваженому представникові у Вашому регіоні. В якості компенсації вартості доставки Ви отримаєте карабін Singing Rock HMS. Не забудьте вказати на посилці Вашу адресу, телефон та e-mail.

Адреса офісу Singing Rock:
LANEX a.s., division Singing Rock
Poniklá 317
512 42 Poniklá
Czech Republic


Попередні версії самостраховок вказаного дефекту не мають та не підлягають поверненню: EASY GO (C2301), EASY GO COMPLETE (C2302), EASY GO LOCK (C2303)

Інформація: http://www.singingrock.com/voluntary-recall-notice
UPD: про відкликання також заявив Edelweiss: моделі UPSILON EVO, UPSILON EVO Junior та їх модифікації (http://www.edelweiss-ropes.com/…)
Stubai Bergsport, AustriAlpin та Climbing Technology (http://www.stubai-bergsport.com/…)
Інформацію по процедурі повернення шукайте на сайтах виробників.