Ніж Opinel №6

Кишенькові ножі поступово стають все більш  практичними, технологічними та, відповідно, дорожчими. Зараз в магазинах туристичного спорядження чи військово-мисливської амуніції легко можна знайти компактні ножі (які не є холодною зброєю), ціна яких легко доходить до тисячі гривень.

Вибір ножа суттєво залежить від потреб, для яких він буде використовуватися. Якщо, як і у більшості людей, у Вас стоїть задача отримати ніж для повсякденного використання, який просто буде виконувати свою роботу і не потребувати особливого догляду (постійного заточування, змащування тощо) – не заходьте далеко і просто обирайте ніж Opinel.

Opinel виробляють дешеві та надійні ножі з високоякісних матеріалів.

Якщо є бажання мати ніж, який щодня можна носити з собою, я рекомендую звернути особливу увагу на ніж Opinel No 6 Carbon. Ніж, який випускається під номером 6 – відмінний складаний ніж для виконання невеликих повсякденних задач.

70-ти міліметровий клинок ножа Opinel №6 виготовлений з високоякісної сталі з високим вмістом вуглецю. Лезо уже з заводу є дуже гострим, і не потребує додаткової “доводки”. Якщо раптом Ваш Опінель втратить гостроту, його легко буде нагострити – клинок зведений “в нуль”, тому площина загострення просто буде співпадати з площиною поверхні клинка. Ручка ножа виготовлена з деревини бука і має захисне просочення, а  також вкрита лаком.

В складеному стані ніж має довжину усього 9,2 см та важить приблизно 34 грами. Завдяки округлій формі ручки, коли ніж знаходиться у Вас в кишені – ви впевнено можете його відчувати і бути впевненим, що він там. Людині, яка ніколи не тримала Opinel в руках, мабуть, складно буде уявити, на скільки компактними і легкими є ножі цієї французької фірми. А все це завдяки буковому руків’ю.

Іншою характерною особливістю ножів Opinel є унікальна запатентована система блокування леза Virobloc. Клинок можна заблокувати як у відкритому стані, так і у закритому положенні.  Viroblock – це поворотне сталеве кільце, розташоване між ручкою та лезом. Поворотом цього кільця і можна заблокувати лезо в робочому положенні, або “закрити” його в руків’ї, не даючи тим самим ножеві відкритися самому, лежачи в кишені.

Що ще можна хотіти від ножа, який коштує менше ніж 10 баксів? Простий дизайн та традиційність конструкції. Ножі Opinel мають більш ніж 100-літню історію. Перші зразки були виготовлені в 1890 році Джозефом Опінелем і з того часу їх продано більше 300 мільйонів по всьому світу.

Opinel виготовляються виключно у Франції і вважаються еталоном французького традиційного ножа, та одним і з символів Франції.

Зважаючи на якість матеріалів та ціну, Opinel №6 – це ніж, який просто не можна не мати.

Де купити? Ножі Opinel в Полтаві та з доставкою по Україні.